Filmowe dokumentacje inwestycyjne

dokumentacje inwestycyjne z drona - filmowanie i fotografowanie dronem

Filmowanie inwestycji – dokumentacje foto – video

Filmowe dokumentacje inwestycyjne, to kolejny produkt z naszej szerokiej gamy usług. Oferujemy pełen zakres filmowych relacji z postępów – etapów realizowanych inwestycji tak w kraju jak i poza jego granicami. Dokumentujemy postępy z budów infrastruktury drogowej, filmujemy poszczególne etapy budów wielkogabarytowych,  jak również inwestycje bardziej typowe (domy, osiedla, hale produkcyjne czy domy jedno i wielorodzinne). 

Realizujemy wielosesyjne dokumentacje w ustalanych z wykonawcą interwałach czasowych – tak aby pokazać wszystkie etapy budowy: od prac ziemnych, aż po wygląd finalny skończonego dzieła.

Filmowanie i fotografowanie inwestycji

Zakres oferowanych usług obejmuje między innymi:
– zdjęcia inwestycyjne z drona
– zdjęcia inwestycji z ziemi
–  filmowanie etapów budowy kamerami na dronach i kamerami stacjonarnymi
– produkcja filmów – relacji podsumowujących inwestycje

Filmy i zdjęcia z drona etapów – postępów realizacji inwestycji

Naszą ofertę kierujemy do potencjalnych klientów, którzy cenią profesjonalne podejście, bezpieczeństwo realizacji zlecenia, nowatorskie pomysły i konkurencyjne ceny.

Filmowe dokumentacje inwestycyjne z drona

Najczęstsze cele wykonywania dokumentacji inwestycyjnej z drona to:

  1. Monitoring postępu prac budowlanych: Drony są wykorzystywane do regularnego monitorowania postępu prac budowlanych na terenie budowy. Dzięki regularnym lotom drona można uzyskać aktualne obrazy i filmy z powietrza, które pokazują stan budowy, umożliwiają identyfikację ewentualnych problemów lub opóźnień oraz monitorowanie zgodności z harmonogramem.
  2. Inspekcje infrastruktury: Drony są stosowane do wykonywania inspekcji infrastruktury, takiej jak drogi, mosty, linie energetyczne czy budynki. Dzięki możliwościom lotu z powietrza drony umożliwiają dokładne zbadanie stanu technicznego i wykrycie ewentualnych uszkodzeń lub problemów, co przekłada się na efektywne planowanie i zarządzanie konserwacją i naprawami.
  3. Mapowanie terenu: Drony są wykorzystywane do mapowania terenu w celu uzyskania dokładnych danych topograficznych i geograficznych. Ten rodzaj dokumentacji inwestycyjnej pozwala na dokładne określenie ukształtowania terenu, identyfikację naturalnych cech terenowych oraz planowanie rozmieszczenia infrastruktury.
  4. Prezentacje dla inwestorów i klientów: Dokumentacja z drona może być wykorzystywana do tworzenia atrakcyjnych prezentacji wizualnych dla inwestorów, klientów i innych zainteresowanych stron. Obrazy i filmy z lotów drona mogą pomóc w lepszym zrozumieniu projektu inwestycyjnego, zaprezentowaniu jego potencjału oraz przekonaniu interesariuszy do zaangażowania finansowego.
  5. Dokumentowanie zmian krajobrazu: Drony są używane do dokumentowania zmian krajobrazu w związku z realizacją projektów budowlanych, urbanistycznych czy infrastrukturalnych. Dzięki regularnym lotom drona można śledzić zmiany w środowisku naturalnym i miejskim, co pozwala na lepsze zrozumienie wpływu inwestycji na otoczenie.

Filmowa dokumentacja inwestycyjna z drona zapewnia precyzyjne i aktualne dane wizualne, które są nieocenione dla projektantów, inżynierów, menedżerów budowy oraz inwestorów podczas planowania, monitorowania i realizacji projektów inwestycyjnych.

Na plan zdjęciowy zawsze podstawiamy minimum 2 drony  lub realizujemy newralgiczne etapy z kilku dronów w powietrzu. jesteśmy wstanie zapewnić realizację zdjęć w ponadstandardowej jakości. Dajemy Państwu wybór odpowiednich do potrzeb parametrów zapisu cyfrowego. Nasza oferta obejmuje dokumentację filmową w rozdzielczościach 4k z zapisem do 60 klatek /sec (możliwość uzyskania efektu slow motion). Dokumentację fotograficzną możemy zaproponować w kilku wariantach cenowych i jakościowych. W zależności od potrzeb czy ograniczonego budżetu możemy przygotować ofertę na obsługę fotograficzną z powietrza od 12mln px do 24mln px. 

Zapraszamy do współpracy.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *