Produkcja filmów

PRODUKCJA FILMÓW – PREZENTACJI MULTIMEDIALNYCH – REKLAM

Air-video.pl jako integralna marka produktowa Agencji Reklamowej SamArt swoją ofertę poszerzył o nowy dział produkcji różnego rodzaju filmów i prezentacji na potrzeby naszych klientów. Oczywiście jako główny zakres naszej działalności jest szeroko pojęta reklama i marketing. Ale mając do dyspozycji nowoczesne formy kreacji trudno nie wykorzystać tej jakże atrakcyjnej formy prezentacji.

Ujęcia filmowe, które jesteśmy wstanie zrealizować doskonale uzupełniają nasza ofertę na niwie realizacji i prezentacji multimedialnych, reportaży, relacji z eventów, spotkań, uroczystości czy konferencji branżowych.

REALIZACJA UJĘĆ – NAGRANIE MATERIAŁU FILMOWEGO TO PIERWSZY KROK DO POWSTANIA FILMU.

Bez względu na to, jaki rodzaj produkcji filmowej jest planowany do realizacji, pierwszym i podstawowym krokiem zawsze będzie rejestracja materiału. W zależności, jaki ma być to rodzaj produkcji dobierany jest zestaw odpowiednich urządzeń rejestrujących. Inne wymagania będzie miał zestaw do zrealizowania eventu firmowego, inny do sfilmowania konferencji, a jeszcze inny zestaw będzie niezbędny do przeprowadzenia dokumentacji z zawodów sportowych. Aby móc zaplanować i co najważniejsze wycenić daną realizację niezbędne jest zapoznanie się z wstępnym zarysem realizacji.

SCENARIUSZ REALIZACYJNY – PODSTAWOWE INFORMACJE dotyczące przyszłej produkcji

W podstawowym scenariuszu realizacyjnym, musimy zaplanować rodzaj ujęć do zrealizowania, plan i kolejność scen, które nasz film będzie zawierał. Oczywiście imprezy typu event – zawody sportowe będą się kierowały innymi wytycznymi w porównaniu do koncertu rockowego, czy występu solisty w porównaniu ze statyczną konferencją. Dlatego też przy planowaniu realizacji niezbędne będą określone rodzaje scen do realizacji, które powinniśmy bezwzględnie ująć naszym scenariuszu. Takie rozplanowanie akcji filmu pozwoli nam zapanować nad wykonaniem planowanych ujęć i przygotowaniem się do samego procesu nagrywania materiału.

REPORTAŻE Z EVENTÓW – TO FILMOWANIE WYMAGAJĄCE DOŚWIADCZENIA I UMIEJĘTNOŚCI

Reportaże bezpośrednie z imprez sportowych czy eventów, są dużo trudniejsze w realizacji od standardowych produkcji reportażowych. Podczas dokumentacji filmowej z takiej imprezy wymagana jest większa ilość kamer na planie. Nie ma możliwości powtórzenia ujęcia np. startu maratonu, czy relacji z finiszu podczas zawodów sportowych. Dlatego też taki rodzaj produkcji z pewnością będzie obarczony o wiele większa odpowiedzialnością ekipy i realizacji z kilku kamer jednocześnie. Niestety takiej realizacji nie da się wykonać w składzie jednoosobowym.

FILMY PROMOCYJNE – SZKOLENIOWE – PREZENTACJE MULTIMEDIALNE z ziemi wody i powietrza

Oferta naszej firmy obejmuje produkcję filmów na potrzeby reklamy, prezentacji i szkolenia. Wykonujemy kompleksowe realizacje z wykorzystaniem naszego potencjału sprzętowego, kreatywności, pomysłów i ciekawych zaskakujących rozwiązań. Do dyspozycji naszych przyszłych klientów oddajemy kamery naziemne na statywach, kamery do dynamicznych ujęć posadowione na żyroskopowych stabilizatorach ujęć. Dodatkowo posiadamy zestawy do profesjonalnej rejestracji dźwięku, doświetlenia planu itp. W naszym parku posiadamy pojazdy do rejestracji dynamicznych scen z poziomu samochodu. Nagrywamy sceny z użyciem bezzałogowych statków powietrznych, jak również sceny na wodzie z naszego pływającego studia filmowego, jakim jest łódź motorowa typu RIB umożliwiająca realizację szybkich scen na wodzie, jak i również pod wodą.

Jeżeli planujesz pokazać swoją firmę, produkt, pasję czy wydarzenie w wersji filmowej – zapraszamy do współpracy.